Stolpar

862052

STOLPAR, 6 st, 1800-talets mitt, gjutjärn, bemålade, i form av kolonner, höjd ca 75 cm

Väderrelaterat slitage, färgbortfall, rost

Diverse

Rum 4

Stolpar

Budhistorik (32 bud)
6676657
6 800
6676679
6 600
6676657
6 400
6676677
6 200
6676657
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.