Schatull

862049

SCHATULL, 1800-talets andra hälft, fanerat i rot, lister och dekor i mässing, ca 6x31x24 cm

Låst, saknar nyckel

Diverse

Schatull

Budhistorik (16 bud)
6670565
6673190
6670565
950
6673189
900
6670565
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.