Säng, 1900-talets mitt

862048

SÄNG, 1900-talets mitt, möjligen Svenskt Tenn, stomme av bambu och dekor i rotting, höjd 95, längd 208, bredd 110 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Design, Svenskt Tenn

Rum 3

Säng, 1900-talets mitt

Budhistorik (6 bud)
6677058
2 400
6675701
1 600
6670342
6670338
850
6668917

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.