Stolar 1700-tal barock

862046

STOLAR, 1 par, bemålade, 1700-talets början, barock, skuren dekor, genombruten ryggbricka, sitthöjd ca 51 cm

Kompletterade, renoverade, senare delar

Möbler, Stolar

Rum 3

Stolar 1700-tal barock

Budhistorik (15 bud)
6680177
6680743
950
6680177
900
6680742
850
6680177

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.