Satsbord England

862044

SATSBORD, 1 par, bonade, 3-delade, England, 1900-talets andra hälft, skivor med skinnimitation, höjd ca 56, 54x41 cm

Slitage, sprickor, ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Satsbord England

Budhistorik (2 bud)

6681792
6679277

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.