Bordslampor marmor

862042

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Italien, polerad marmor, blomsterdekor, stämplad made in Italy, höjd ca 51 cm

Nagg, skärmar medföljer

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 3

Bordslampor marmor

Budhistorik (3 bud)

6672814
500
6678084
450
6672814

Slutpris SEK:
500
53 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.