Skänkskåp gustaviansk stil

862032

SKÄNKSKÅP, gustaviansk stil, omkring 1900-tal, gråmålad, beslag med överdelar i form av rosettgirlander, kannelerade sidor, skåpdel med en bakomliggande hylla, höjd 108, 106x46 cm, nyckel medföljer

Färgavskav, bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Skänkskåp gustaviansk stil

Budhistorik (30 bud)
6681684
7 400
6681683
7 200
6681671
7 000
6681682
7 000
6681671
6 800

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.