Angelus herrarmbandsur

862030

ANGELUS, armbandsur, Extra, stål, 1940-tal, manuell, kronograf, boettnr. 193974, cal 215, fixoflexarmband, diameter 37 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, grynig visarställning, slitage

Klockor/Ur

Angelus herrarmbandsur

Budhistorik (17 bud)
6682045
5 400
6682053
5 200
6682045
5 000
6682051
4 800
6682045
4 600

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.