Satsbord 1900-talets andra hälft

862027

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, infälld glasskiva, 42, 51x51 cm

Brukslitage, smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Budhistorik (15 bud)
6677697
2 400
6676973
6676741
6676741
1 700
6674790
1 600

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.