Köpmansdisk

862025

KÖPMANSDISK, 1900-talets senare hälft, bemålat trä, delvis klädd i plåt med reliefdekor, 2 lådor i sarg, höjd ca 90, 200x79 cm

Renoverad, bruksslitage, skiva med borrhål, torrsprickor, träbortfall på fötter

Diverse

Rum 22

Köpmansdisk

Budhistorik (14 bud)
6676928
2 800
6675888
2 600
6675498
2 400
6673780
6673778
1 600

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.