Tony Landberg

862023

TONY LANDBERG (född 1941): "Stor & Liten", signerad och daterad Tony Landberg 1982, 4/7, pigmentutskrift på fineart papper, bildmått ca 70x54 cm

Fotografi

Rum 18

Tony Landberg

Budhistorik (10 bud)
6680418
2 600
6679473
2 400
6679473
6677818
6677076
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.