Heikki Turunen lampor 3 st

862009

HEIKKI TURUNEN, lampor, 3 st., bordslampa och två takspotlights för skena, Orno 1980-tal, justerbara, diameter ca 20 cm

Ställvis slitage, färgbortfall, ej funktionstestad.

Belysning, Taklampor, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Heikki Turunen lampor 3 st

Budhistorik

Bud EUR

2021-01-10 kl 13:44
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
100