Liisa Johansson-Pape bordslampa

862006

LISA JOHANSSON-PAPE, bordslampa, Orno, 1900-talets mitt, vitmålad metallskärm, mässing, ca höjd 45 cm.

Smärre slitage, liten buckla

Belysning, Bordslampor, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (14 bud)
Bud EUR
6684563
220
6684174
200
6682417
190
6682415
160
6682202
150

Slutpris EUR:
220
2 296 SEK, 258 USD
Utropspris EUR: