Bengt Lindström färglitografi

862004

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, färglitografi, signerad Lindstöm, numrerad 92/100, bildmått ca 71x50 cm

Fack 39

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (10 bud)
6681367
1 900
6681365
1 800
6681352
1 700
6681339
1 600
6681252

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.