Joan Miro färglitografier

862001

JOAN MIRO (1893-1983): (2) Kompositioner, ur "Derrière le Miroir", osignerade samt onumrerade färglitografier, ca 36x26 cm vardera

Ej examinerade ur ram

Fack 21

Joan Miro färglitografier

Budhistorik (23 bud)
6675971
6675918
2 800
6675918
2 600
6675906
2 400
6675345

Slutpris SEK:
315 EUR, 390 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.