Carl Zeiss Jena mikroskop

861999

MIKROSKOP, mässing och metall, Carl Zeiss Jena Nr.292637, 1920/30-tal, I träschatull med lås och nyckel, chatull 38x23,5x22,5 cm

Smärre slitage, ej genomgången, ej funktionstestad

Nautica/Technica

Södra kajen 14, Helsingfors

Carl Zeiss Jena mikroskop

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
6675521
100
6675520
30

Slutpris EUR:
100
1 044 SEK, 117 USD
Utropspris EUR:
200