Väggrelieff av Gunvor Olin-Grönqvist

861996

GUNVOR OLIN-GRÖNQVIST VÄGGRELIEF, Bägare och frukter, signerad GOG Arabia, 1960-tal, stengods, 19 x 53,5 cm

Keramik/Porslin, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
6685588
110
6684231
100
6684211
35
6674702
30

Slutpris EUR:
110
1 048 SEK, 136 USD
Utropspris EUR:
200