Gruvlyktor mässing

861991

GRUVLYKTOR, 1 par, mässing, New York, 1900-talets slut, höjd exkl. hänkel ca 22 cm

Smärre slitage

Diverse, Nautica/Technica

Gruvlyktor mässing

Budhistorik (16 bud)
6680544
1 700
6680517
1 600
6680543
6680517
1 400
6680207
1 300

Slutpris SEK:
1 700
179 EUR, 221 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.