Servis Rosenthal

861989

ROSENTHAL, kaffe/teservis, 66 dlr, Tyskland, porslin, bestående av: 12 tekoppar med fat, 18 kaffekoppar med fat, 12 moccakoppar med fat, 1 tekanna, 1 kaffekanna, 17 assietter, 1 mjölkkanna, 2 gräddkannor, 2 sockerskålar med lock, 6 fat, 1 tekopp medföljer samt 1 moccakopp med nagg medföljer

Visst slitage

Keramik/Porslin

Servis Rosenthal

Budhistorik (6 bud)
6689999
6689986
6686937
450
6686535
6680501

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.