Britt-Marie Sundström oljemålning

861987

BRITT-MARIE SUNDSTRÖM (född 1940): Kubistisk komposition, monogramsignerad, a tergo signerad BrittMarie Sundström, olja på duk, 110x120 cm

Budhistorik (10 bud)
6681841
8 200
6673461
8 000
6671790
7 000
6671673
6 400
6671671
5 000

Slutpris SEK:
8 200
786 EUR, 923 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.