Sifoner 2 st

861984

SIFONER, 2 st, 1900-talets första hälft, London, vitmetall och glas, höjd ca 35 cm, en patronhållare medföljer

Bruksslitage

Diverse

Monter 5

Sifoner 2 st

Budhistorik (15 bud)
6676706
1 400
6676704
1 300
6676704
6664455
6664499
950

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.