Boréns bordslampa

861981

BORÉNS, bordslampa, 1900-talets andra hälft, lackerad metall, höjd ca 55 cm, diameter ca 44 cm

Slitage och repor

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Boréns bordslampa

Budhistorik (4 bud)

6680905
450
6672609
6670683
6668835

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.