Sven Lidberg färglitografi

861976

SVEN LIDBERG (1929-2009): Figurscen, signerad Sven Lidberg, PT, färglitografi, bildmått ca 48x60 cm

Med dedikation

Fack 3

Sven Lidberg färglitografi

Budhistorik (8 bud)
6682100
650
6678122
600
6677016
550
6674095
500
6677012
450

Slutpris SEK:
650
68 EUR, 85 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.