Sideboard teak

861970

SIDEBOARD, 1950/60-tal, fanerat i teak, tre lådor, samt tre skåp invändigt med hyllplan, höjd ca 94, 164x42 cm

Bruksslitage, färgrester, mindre märken, ett lås borttaget

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen Bruksslitage, färgrester, ett lås borttaget

Möbler, Skåp, byråer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Sideboard teak

Budhistorik (27 bud)
6676907
6676913
6676907
1 900
6676890
1 800
6676867
1 700

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.