Per Hilding Perjons oljemålning

861959

PER HILDING PERJONS (1911-98): "Floda-kulla", signerad och daterad Perjons -44, olja på duk, ca 65x48 cm

Krackeleringar i överkant, nålhål längs ram

Fack 54

Budhistorik (8 bud)
6666893
6673512
6666893
6673510
950
6666893
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.