Georges Braque

861957

GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Soleil et lune I", monogramsignerad i plåten, från 1959, ur DLM no 115, färglitografi, bildyta ca 22x9,5 cm

Ref ; Maeght nr 1034

Fack 11

Georges Braque

Budhistorik (24 bud)
6681301
2 400
6681291
6680726
6680074
1 900
6679433
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.