Spegel 1900-tal

861956

SPEGEL, 1900-tal, rokokostil, förgylld, dekor i pastellage, ca 120x54 cm

Bruksslitage, pastellagebortfall, spricka

Speglar

Rum 15

Spegel 1900-tal

Budhistorik (7 bud)
6672810
600
6678989
550
6672810
500
6674503
450
6672810

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.