Spotlight Stockholm

861955

SPOTLIGHT, med 6 vridbara lampor, vitlackerad, Spotlight Stockholm, höjd ca 17, diameter ca 26 cm

Bucklor och slitage, ej funktionstestad

Belysning, Taklampor

Spotlight Stockholm

Budhistorik (14 bud)
6681053
1 900
6677124
1 800
6681011
1 800
6677124
1 700
6680722
1 600

Slutpris SEK:
1 900
200 EUR, 247 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.