Evald Kallstenius oljemålning

861954

EVALD KALLSTENIUS (1898-1957) Havsvik, signerad, olja på duk, ca 39x47 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Evald Kallstenius oljemålning

Budhistorik

2021-01-07 kl 21:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.