Gunnar SVensson oljemålning

861953

GUNNAR SVENSON (1892-1977): "Utsikt Mälarhöjden", signerad, olja på duk, ca 59x72 cm

Rum 7

Gunnar SVensson oljemålning

Budhistorik (18 bud)
6676861
6676859
6676853
6676831
950
6676827
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.