Gunnar Svenson oljemålning

861952

GUNNAR SVENSON (1892-1977): Stilleben med bl a vaser och lökar, signerad, olja på duk, ca 59x72 cm

Rum 7

Gunnar Svenson oljemålning

Budhistorik (30 bud)
6677032
2 600
6677029
2 400
6677031
6677029
6677026
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.