Gunnar Svenson oljemålning

861950

GUNNAR SVENSON (1892-1977): Äng med skogsparti, signerad, olja på duk, ca 45x55 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 7

Gunnar Svenson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
6676500
600
6675750
550
6676498
550
6675750
500
6673419
450

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.