Sängram sängbord Allinwood Tuvan

861946

SÄNGRAM, SÄNGBORD, Allinwood Tuvan, 1900-tal, furu, gavlarnas höjd ca 120 cm, 190x210 cm, sängbordens mått ca 35x45, höjd 67 cm

bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Budhistorik (3 bud)

6690216
6690190
6690186

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.