Polyphon speldosa

861943

POLYPHON, speldosa, 1900-talets första del, höjd 12, 20x19 cm, 11 skivor medföljer

Slitage, märken, funktion ej kontrollerad

Nautica/Technica

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Polyphon speldosa

Budhistorik (9 bud)
6676141
1 700
6676136
1 600
6675662
6676135
6675662
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.