Åmells Möbler Hörningsholm bokskåp

861942

ÅMELLS MÖBLER, "Hörningsholm", bokskåp, 2000-tal, beslag i mässing, höjd ca 213, 99x43 cm, nyckel medföljer

Smärre ytskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Budhistorik (29 bud)
6679180
8 000
6678573
7 800
6679178
7 600
6678573
7 400
6679174
7 200

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.