Taklampa "FL/Y" Kartell

861938

FERRUCCIO LAVIANI, "FL/Y", taklampa, för Kartell, Italien, röd transparent metakrylat, etikettmärkning, höjd ca 33 exkl upphängning, diameter 52 cm

Ej funktionstedad, SAV garanterar ej funktion, slitage och repor

Belysning, Taklampor

Taklampa

Budhistorik (7 bud)
6689562
600
6689552
550
6688247
500
6682097
450
6682073

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.