Pablo Picasso, efter litografi

861937

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket, 21.4.58, färglitografi, papper med blindstämpel, 64x49 cm

Ej examinerad ur ram

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (12 bud)
6675733
3 400
6675553
3 200
6675063
6673932
2 800
6672829
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.