KAI KRISTIANSEN stolar

861936

KAI KRISTIANSEN, "Pige/T21", stolar, 4 st, Danmark, 1960-tal, stomme i bok och teak, sitsar med textil klädsel sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor, märken, klädsel kraftigt smutsad, 1 stol med trasigt ryggstöd

Möbler, Stolar, Design

Rum 12

KAI KRISTIANSEN stolar

Budhistorik (12 bud)
6688757
2 600
6689443
2 400
6688757
6689442
6688757
1 800

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.