Ljusstakar 1 par mässing

861935

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1700-talets slut, möjligen England, stämplade JH, höjd ca 9 cm

Slitage, något sneda upptill

Metall, Belysning

Monter 9

Ljusstakar 1 par mässing

Budhistorik (8 bud)
6687394
6686858
950
6686857
900
6686856
850
6674245

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.