Skåp 1800-tal nyrenässans

861933

BOKSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, 2-delat, fanér i valnöt och valnötsrot, överskåp med glasat dörrpar, underskåp med dörrpar samt låda, bakomliggande hyllplan, beslag och draghandtag i vitmetall, på kulfötter, höjd ca 211, 125x60 cm, nyckel finns

Bruksslitage, fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Skåp 1800-tal nyrenässans

Budhistorik (6 bud)
6676372
6671455
3 600
6667407
3 400
6664988
500
6663469
450

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.