Remmare

861928

REMMARE, 11 st, grön glasmassa, cuppor med gravyr i form av druvklasar och vinblad, 1900-tal, höjd ca 18,5 cm

Smärre nagg

Glas, Dricksglas

Remmare

Budhistorik (3 bud)

6676081
6674088
6671097

Slutpris SEK:
42 EUR, 52 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.