Soffa Dux 1900-tal

861926

SOFFA, Dux, 1900-talets andra hälft, klädsel i svart skinn, längd ca 309, sitthöjd 37 (159x150 cm)

Slitage, märken, bruksspår, sidogavel saknas

Möbler, Soffor, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Soffa Dux 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
6677894
1 600
6680324
6677894
1 400
6677892
1 300
6677890

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.