Jim Dine litografi

861923

JIM DINE (född 1935): ur "Ten Winter Tools", signerad och daterad 1973, 40/100, litografi, bildmått ca 22x20 cm

Jim Dine litografi

Budhistorik (6 bud)
6676268
6676258
2 800
6675099
2 600
6673818
2 400
6673259
1 600

Slutpris SEK:
315 EUR, 390 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.