Pinnstolar 6 st

861916

PINNSTOLAR, 6 st, 1900-tal, sitthöjd ca 50 cm

Slitage, omklädda

Möbler, Stolar

Hylla 15

Pinnstolar 6 st

Budhistorik (2 bud)

6691132
6688890

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.