Otto Sinding oljemålning

861915

OTTO SINDING (Norge 1842-1909): Kustbild med tupp och hönor, signerad Otto Sinding, olja på duk ca 48x75 cm

Konst, Äldre måleri

Otto Sinding oljemålning

Budhistorik (12 bud)
6676869
5 600
6676865
5 400
6676863
5 200
6676857
5 000
6676851
4 800

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.