Matbord 1900-talets mitt

861914

MATBORD, 1990-talets mitt, fanerat med teak, höjd ca 73, 138x95 cm, 3 st iläggsskivor med djup 20, 30, resp 50 cm

Bruksslitage, skiva med ringmärke

Möbler, Matbord

Rum 5

Matbord 1900-talets mitt

Budhistorik (17 bud)
6690312
2 400
6690343
6690312
6689503
1 900
6689503
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.