Yki Nummi taklampa

861911

YKI NUMMI, taklampa modell 64-401, Stockmann Orno, 1960-tal, blågrå-, samt vit akrylskärm, bär tillverkarens stämpel, diameter 39 cm.

Slitage och märken

Belysning, Taklampor, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Yki Nummi taklampa

Budhistorik

Bud EUR

2021-01-10 kl 18:02
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
150