Olle Ohlsson akvareller

861910

OLLE OHLSSON (född 1928): (2) Figurkompositioner, akvareller, signerade, daterade 1991, oramade, största arkmått ca 32 x 24 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Olle Ohlsson akvareller

Budhistorik (4 bud)

6692377
6692284
6692376
6692284

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.