Golvfotogenlampa

861908

GOLVFOTOGENLAMPA, 1900-tal, mässing, senare elektrifierad, höjd ca 132 cm

Kupa saknas, slitage

Belysning, Golvlampor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Golvfotogenlampa

Budhistorik

2021-01-10 kl 13:46
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.