Matbord furu 1900-tal

861907

MATBORD, 1900-tal, furu, med klaffar, höjd ca 76 cm, diam 104 cm, klaffens djup ca 26 cm

Slitage, har tidigare varit målat

Möbler, Matbord

Rum 6

Matbord furu 1900-tal

Budhistorik (21 bud)
6691584
1 600
6691579
6691570
1 400
6691565
1 300
6691563

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.